5 سوالی که هنگام خرید استابیلایزر باید از خود بپرسید:

ایا به استابیلایزر نیاز است؟

با توجه به دستگاه های مصرف کننده برق و میزن حساس بودن برد انها باید سنجید که این دستگاه برای شما حیاتی است یا خیر؟برای جواب این سوال شما باید به فاکتور هایی مانند قیمت دستگاه هایتان و میزان مصرف انها دقت کنید

از چه تکنولوژی استفاده شود بهتر است؟

امروزه سه تکنولوژی مختلف از استابیلایزر ها موجود است که شما باید با توجه به  نوع مصرف کننده ها و مورد مصرف خود انها را تهیه کنید .

 ایا هرچه دستگاه گران تر باشد بهتر است؟

 هم بله و هم خیر 

تکنولوژی سروو موتور و استاتیک قیمت بیشتری نسبت به رله ای دارند و دقت انها در تغییر ولتاژ بسیار زیاد است  و  در زمان کمتری عمل افزایش یا کاهش ولتاژ را انجام میدهند در نتیجه بیشتر بابت مصارف صنعتی و نیمه صنعتی استفاده میشوند  که در مقابل انها تکنولوژی رله ای برای مصارف خانگی و اداری  پیشنهاد میشوند.شما باید با درنظر گرفتن همه فاکتور ها تکنولوژی مورد نظر را انتخاب کنید یا از کارشناسان فنی راهنمایی بگیرید.

چه توانی برای من مورد نیاز است؟

با توجه با مجموع امپر مصرف کننده های شما و نوسان برق محل شما باید دستگاه با توان بالاتر و یا همان اندازه تهیه شود تا در هنگام استفاده دچار مشکل قطعی دستگاه نشوید.

چه  ویژگی های دیگری نیاز دارید؟

برای مثال در بعضی از کارخانجات و کارگاه ها دستگاه های دائم کار وجود دارند که به صورت 24 ساعت مورد مصرف قرار میگیرند . برای این گونه از دستگاه ها پیشنهاد میشود که از استابیلایزری استفاه شود که دارای سوییچ خودکار هستند.